Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 38 ]
    Brigády  [ 0 ]

• Webdesign

Montáž karavanov Nemecko
pridané: 09.11.2017

miesto práce:
Nemecko, Rakúsko

termín nástupu:
ihneď

ponúkaný plat:
prvých 6 týždňov: 12€/ hod. + 10 € diéty za odpracovaný deň 6 týždňov – 3 mesiace: 12,32 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň 3 mesiace – 5 mesiaco

náplň práce:
Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na nemeckú zmluvu
- Zabezpečenie ubytovania, platí sa 300 € na mesiac v jednoposteľovej izbe (vrátane Wi-Fi)
- Ubytovanie je 5 až 50km od práce s možnosťou dopravy od zamestnávateľa
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
- Manuálna zručnosť(ideálne vyučený stolár, tesár, montážnik, elektrikár)
- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Chuť pracovať v rušnom prostredí
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na
martina.rostasova@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku s fotografiou.

požiadavky na pracovníka:

požadovaná prax:

iné požiadavky:

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

adresa:
Palackého 8

Košice

04001

kontaktná osoba:
Ing. Martina Rostášová

martina.rostasova@inboxagency.sk

telefón:
0948 553 540