Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 38 ]
    Brigády  [ 0 ]

• Webdesign

Zvárači metóda 135 Nemecko
pridané: 09.11.2017

miesto práce:
Nemecko, Rakúsko

termín nástupu:
ihneď

ponúkaný plat:
14€/ hod. + 30€ diéty

náplň práce:
Miesto práce: Región Ulm

Termín nástupu: priebežne počas roka 2017

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa na 3 zmeny:
Ranná: 05:00 – 13:00
Poobedňajšia: 13:00 – 21:00
Nočná: 21:00 – 05:00

Pracovná náplň :
Pre nemeckého kienta hľadáme zváračov na zváranie ocele metódou MIG, TIG. Zvára sa robotickými zváračkami a následne sa ručne dozvaruje podľa výkresov. Je potrebné tiež merať diely a výrobky, kontrolovať kvalitu a dbať na výsledky práce. Je potrebná dobrá prax a certifikáty. Podmienkou je dohovoriť sa po nemecky a mať k dispozícii auto. Prvý týždeň (Pondelok – Piatok) e skúšobný počas ktorého dostávate iba ubytovanie ktorá Vám hradí zamestnávateľ.

Ponúkaný plat brutto:
14€/ hod. + 30€ diéty za odpracovaný deň (za nočnú zmenu od 20:00 – 06:00 príplatok +25%)

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
-Pracuje sa na nemeckú zmluvu
-Zabezpečenie ubytovania, platí sa cca 223 € na mesiac v jednoposteľovej izbe (vrátane Wi-Fi)
-Hostel je 2 km od pracoviska
-Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca
-Prax ako zvárač 135 minimálne 2 roky
-Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
-Auto k dispozícii
-Chuť pracovať v rušnom prostredí
-Ochota pracovať na zmeny
-Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
-Je dobré ak si prinesiete vlastnú helmu + topánky S3 s oceľovou špicou (zamestnávateľ Vám ich preplatí)
Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku + zoscanovaný zváračský certifikát.

POŽADOVANÉ CERTIFIKÁTY
DIN EN ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t2,0 PB sl
DIN EN ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t4,0 PB sl
DIN EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S t2,0 PA ss nb
DIN EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S t4,0 PA ss nb

požiadavky na pracovníka:

požadovaná prax:

iné požiadavky:

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

adresa:
Palackého 8

Košice

04001

kontaktná osoba:
Ing. Martina Rostášová

martina.rostasova@inboxagency.sk

telefón:
0948 553 540