Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 47 ]
    Brigády  [ 1 ]

Služby Personal.Swk.Service s.r.o. sú charakteristické úspešnou kombináciou dlhodobých skúseností s online službami a najlepších medód tradičného recruitmentu, leasingu, payrollingu, outsourcingu, outplacmentu. Našim klientom poskytujeme služby "šité na m
pridané: 18.12.2017

miesto práce:
Svajčiarsko

upresnenie miesta práce:
Zurich, Lucern, Bern, Basel, St. Gallen a ine

termín nástupu:
Podľa dohody

ponúkaný plat:
v texte

náplň práce:
Náplň práce

viazanie armatúr na stavbách

Miesto výkonu práce: Zurich, Lucern, Bern, Basel, St. Gallen a ine
Termín nástupu: Prispôsobujeme individuálne uchádzačom
Druh pracovného pomeru: Dočasné pracovné miesto
Mzda: 32,50 - 34 CHf/hod./brutto

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
stredné odborné s maturitou

požadovaná prax:
min. 2 roky

iné požiadavky:
Požiadavky zamestnania

- prax v odbore
- Nj-komunikatívna úroveň (stačí jeden z trojice)

iné výhody:
Výhody

- zabezpečíme povolenie k pobytu, ubytovanie, povinné zdravotné poistenie

- bezplatné spracovanie ročného zúčtovania dane vo Švajčiarsku

- bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov (150-200 CHF/mesiac, v závislosti od kantónu)

- týždenné vyplácanie mzdy, príp. mimoriadne zálohy

- možnosť nadčasov

- zamestnanie dlhodobého charakteru,po ukončení diela Vám agenúra pravidelne zabezpečuje prácu na ďalších projektoch vo Švajčiarsku

- nepretržitá pomoc zo strany Vášho personálneho poradcu

Služby Personal.Swk.Service s.r.o. sú charakteristické úspešnou kombináciou dlhodobých skúseností s online službami a najlepších medód tradičného recruitmentu, leasingu, payrollingu, outsourcingu, outplacmentu. Našim klientom poskytujeme služby "šité na mieru" a hľadáme efektívne riešenia na uspokojenie obchodných a organizačných potrieb klienta. Špecializujeme sa na dodanie kvalifikovaných kandidátov a kandidátiek. Poskytované služby sú založené na individuálnej percentuálnej báze. Naším konečným cieľom je zbaviť zamestnávateľa záťaže s vyhľadávaním a náborom kvalifikovaných kandidátov, a tak ušetriť spoločnostiam, domácim aj zahraničným, ich drahocenný čas.

adresa:
Centrála

Personal.Swk.Service s.r.o.

Adresa:

Hviezdoslavova 26

091 01 Stropkov

kontaktná osoba:
Vladimír Livňanský

vl@personalswkservice.sk

telefón:
00421544706678, 0041435081761