Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 47 ]
    Brigády  [ 1 ]

• Webdesign

Spolupráca pri pomoci ľuďom v núdzi
pridané: 03.01.2018
pracovný pomer:
brigáda

okres Revúca, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Poltár, okres Žiar nad Hronom

upresnenie miesta práce:
humennée

termín nástupu:
23/09/18

ponúkaný plat:
Poskytujeme uvery pre vsetkych.

náplň práce:
Dobrý den. Nachádzate sa v potrebe rozšírit svoje podnikanie, alebo vytvárat podnikania? Alebo ak budete potrebovat peniaze na vyriešenie problému. Kontaktujte ma pre viac informácií. E-mail: martinaambrozyova@gmail.com

S pozdravom.

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
úplné stredné s maturitou

požadovaná prax:
min. 5 rokov

iné požiadavky:

adresa:
presov

kontaktná osoba:
manekova

manekovasvetlana100@gmail.com

telefón:
0986521457