Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 39 ]
    Brigády  [ 1 ]

• Webdesign

Asistentka (asistent) riaditeľa PR agentúry, PR manažér
pridané: 15.01.2018
pracovný pomer:
práca na ŽL

miesto práce:
okres Prievidza

upresnenie miesta práce:
Prievidza

termín nástupu:
ASAP

ponúkaný plat:
500

náplň práce:
Ponúkame prácu na 4, 6, alebo 8 hodín denne na dohodu, alebo živnosť, v PR agentúre v Bojniciach, vhodnú aj pre absolventov VŠ (SŠ), študentov diaľkového štúdia, či ženu na materskej dovolenke. Vítaní sú absolventi masmediálnej komunikácie, žurnalistiky, alebo študenti takýchto škôl. Nie je to však podmienkou. Nutná je pravidelná (nie však denná) prítomnosť v sídle PR agentúry v Bojniciach, hlavne v dopoludňajších hodinách podľa dohody a podľa zákaziek. Uchádzať musí dokonale ovládať slovenský jazyk. Nutná je štylistická zručnosť, komunikatívnosť, argumentačná schopnosť, vítané je analyticko-syntetické myslenie a trpezlivosť. Samozrejmosťou je dokonalé ovládanie slovenského jazyka a gramatiky. Prednosťou môže byť aj znalosť spisovnej češtiny, nemčiny, poľštiny, maďarčiny,
Potrebný je vlastný mobil a počítač s pripojením na internet. Vodičský preukaz a vodičská prax vítané.
Osobnostné predpoklady: Odolnosť voči psychickej a fyzickej záťaži, schopnosť pracovať pod tlakom, profesionálna ctižiadostivosť, perfektnosť. Práca nie vhodná pre cholerikov.
Záujemcovia nech pošlú mailom životopis, fotografiu a motivačný list.
Žiadosť zasielajte na paperlife@stonline.sk

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
vysokoškolské - bakalárske

požadovaná prax:
prax nie je podmienkou

iné požiadavky:

adresa:
M. Rázusa 1, Bojnice

kontaktná osoba:
Štefan Kuča

paperlife@stonline.sk

telefón:
0905555140