Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 39 ]
    Brigády  [ 1 ]

Práca v novom modernom distribučnom textilnom sklade - Veľká Británia
pridané: 23.01.2018

miesto práce:
Veľká Británia

upresnenie miesta práce:
okolie Manchestru

termín nástupu:
február 2018

ponúkaný plat:
1500 Eur

náplň práce:
Práca v internetovom textilnom sklade s oblečením, bižutériou, obuvou a inými módnymi doplnkami svetových módnych značiek. Nenáročná práca vhodná pre absolventov škôl bez praxe, jednotlivcov, páry, skupinky.

- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca aj na oddelení E-com (objednávky a nákup cez internet)
- balenie rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru hmotnosti 2 – 20 kg
- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie a štítkovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade – cca 18 °C

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
bez vzdelania

požadovaná prax:
prax nie je podmienkou

iné požiadavky:

Nakoľko máme momentálne väčší počet miest, umiestnime každého pracovníka, ktorý zodpovedá základným požiadavkám - vyššia základná znalosť AJ + motivácia pracovať. Ak ste študent a hľadáte brigádu na max. 3 mesiace - táto ponuka je aj pre Vás! Týždenné nástupy počas celého roka!

Pracovný čas: - 12 hodinové pracovné smeny (denná, nočná)

- požaduje sa pracovať aj počas víkendu

- pracovná doba môže byť pozmenená podľa požiadavok zamestnávateľa

- možnosť nadčasov podľa potreby

Zamestnanecké výhody, benefity: - garantovaná minimálna mzda 7,6 GBP/hod aj pre mladších ako 25 rokov!

- po príchode zabezpečené ubytovanie

- zabezpečená doprava z letiska

- príplatky za nočné zmeny

- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad

- dobré referencie a odozvy od umiestnených uchádzačov

- možnosť poberať rodinné prídavky v UK

- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .

- práca na min. 3 mesiace s možnosťou predĺženia

- pomoc so zakúpením letenky

- Aleko agency ma celoslovenskú pôsobnosť, nemusíte k nám cestovať osobne, vieme vybaviť prácu aj mailom - podmienkou je prístup k internetu a tlačiarni so skenerom, telefónu - ušetrite si tak náklady na cestovanie po Slovensku! Táto možnosť je veľmi vhodná aj pre uchádzačov, ktorí sa už nachádzajú v zahraničí alebo sú z iných krajín - ako ČR, Maďarsko, Rumunsko a pod.!

Tradícia našej spoločnosti je viac ako 20-ročná - začiatok vykonávania činnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. V roku 2007 zmenila naša agentúra právnu formu na spoločnosť s ručením obmedzeným. Počas 15tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväčšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP.

Naša agentúra Vám ponúka dlhoročné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávateľov v zahraničí a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzačovi. Máme pre Vás pripravené seriózne a overené pracovné ponuky.

Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spoľahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpečenie ubytovania pre uchádzačov, pomoc a asistenčné služby počas pobytu v zahraničí sú u nás samozrejmosťou.

Počas existencie našej spoločnosti využilo naše služby mnoho zákazníkov a počet tých, ktorí sa stávajú účastníkmi našich programov, stále rastie. Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnosť , máme klientov aj z ČR, Poľska, Bulharska a iných krajín.

Práca v zahraničí Vám dáva ideálnu možnosť naučiť sa výborne cudzí jazyk, zarobiť si peniaze, nájsť si úplne nových priateľov a spoznať spôsob života v iných krajinách.

Ak chcete mať istú prácu po príchode do zahraničia a kompletný servis pred vycestovaním - určite sa obraťte na nás - ponúkneme Vám najlepšie služby, aké môže ponúknuť agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami a stovkami spokojných klientov!

adresa:
Masarykova 22, 080 01 Prešov

kontaktná osoba:
Kravcová Eli

aleko@praca-info.sk

telefón:
0907515265