Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 51 ]
    Brigády  [ 0 ]

Ponuka na spoluprácu ako KONZULTANT GDPR v spoločnosti poskytujúcej služby v oblasti ochrany a bezpečnosti osobných údajov
pridané: 25.06.2019

miesto práce:
okres Martin

upresnenie miesta práce:
Top privacy s.r.o., so sídlom: Kollárova 73, 036 01 Martin.

termín nástupu:
01.07.2019

ponúkaný plat:
dohodou

náplň práce:
Spoločnosť Top privacy s.r.o. hľadá do svojho tímu ľudí na pozíciu konzultanta v oblasti ochrany osobných údajov. Naše služby poskytujeme obchodným spoločnostiam podnikajúcim v rôznych oblastiach ako sú výrobné a obchodné firmy, e-shopy, zdravotnícke zariadenia, poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, IT spoločnosti, odborní poradcovia a pod., ako aj pre verejnoprávne subjekty ako obce, mestá a subjekty s účasťou štátu či miest. Staňte sa aj Vy špecialistom v oblasti ochrany osobných údajov!
Miesto práce: Martin, neskôr výjazdy na osobné stretnutia s klientmi
Informácie o obsadzovanej pozícii (náplň pracovnej činnosti konzultant GDPR):
Po zaškolení získate odborné znalosti a zručnosti v oblasti ochrany a bezpečnosti osobných údajov a s ohľadom na získaný stupeň týchto znalostí budete vykonávať:
•vypracúvanie bezpečnostnej dokumentácie pre klientov spoločnosti,
•odborné poradenstvo a konzultácie pre klientov spoločnosti v oblasti ochrany a spracúvania osobných údajov a pomoc klientom pri riešení praktických otázok a pri implementácii postupov podľa legislatívy v oblasti ochrany osobných údajov (Nariadenie GDPR, zákon č. 18/2018 Z. z. a i.),
•komplexná starostlivosť o pridelených klientov a výkon činnosti zodpovednej osoby (DPO) v zmysle čl. 35 Nariadenia GDPR,
•účasť na školeniach organizovaných spoločnosťou,
•realizácia školení u klientov spoločnosti,
•kontrolná činnosť u klientov spoločnosti.
Pri všetkých pridelených činnostiach budete pracovať v úzkej spolupráci a pod dohľadom našich senior konzultantov a právnikov, ktorí sú skúsenými odborníkmi v oblasti GDPR, vďaka čomu rýchlejšie získate potrebný prehľad, znalosti a skúsenosti. Samozrejmosťou je podpora celého tímu Top privacy s.r.o ako aj účasť na interných poradách a školeniach.

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
úplné stredoškolské, končiace maturitou (SŠ)

požadovaná prax:
prax nie je podmienkou

iné požiadavky:
Osobnostné predpoklady
Do nášho tímu hľadáme energického a zodpovedného kolegu s proklientským prístupom. Samozrejmosťou by mala byť komunikatívnosť a samostatnosť, orientácia v oblasti ochrany osobných údajov je vítaná nie je však podmienkou. Je však vyžadovaný záujem o aktívne vzdelávanie a zdokonaľovanie sa.

iné výhody:
Poskytované výhody a benefity

•Pozícia vhodná pre juniora – poskytneme kompletné zaškolenie

•Práca v mladej a dynamickej spoločnosti

•Flexibilný pracovný čas

•Možnosť rastu a kariérneho napredovania

•Finančné odmeny

•Nadobudnutie vedomostí a praktických skúseností v oblasti ochrany osobných údajov- komplexné zaučenie do problematiky GDPR, možnosť priamej konzultácie s advokátskou kanceláriou

•Perspektíva dlhodobej a stabilnej spolupráce

charakteristika:
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Top privacy s.r.o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť ktorá vznikla spojením odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti technickej a organizačnej bezpečnosti dát a osobných údajov v súkromnom ako aj verejnom sektore a právnikmi advokátskej kancelárie HRONČEK & PARTNERS s.r.o. ako aj ďalšími spolupracujúcimi odborníkmi. Vďaka tomu dokážeme zabezpečiť komplexné služby a poradenstvo spoločnostiam v oblasti ochrany osobných údajov a nastavenia procesov a postupov pri ich zabezpečení na mieru pre každého klienta.

Adresa spoločnosti: Top privacy s.r.o., so sídlom: Kollárova 73, 036 01 Martin.

kontaktná osoba:
Mgr. Andrea Domény

info@topprivacy.sk

telefón:
0918230434