Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 29 ]
    Brigády  [ 0 ]

• Webdesign

Upratovanie
pridané: 22.07.2019

miesto práce:
okres Trnava

upresnenie miesta práce:
Cífer

termín nástupu:
1.8.2019

ponúkaný plat:
4€/hod. brutto + dochádzkový bonus 0-40€

náplň práce:
Do nášho tímu hľadáme spoľahlivých upratovačov a upratovačky.
Náplň práce:
- upratovanie výrobných hál, kancelárskych priestorov, šatní a sociálnych zariadení
- pracovná doba: ranná zmena od 06:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
bez vzdelania

požadovaná prax:
prax nie je podmienkou

iné požiadavky:
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- zmysel pre poriadok
- bezúhonnosť

iné výhody:
dochádzkový bonus 0-40€

Spoločnosť ATALIAN SK, s.r.o je súčasťou nadnárodného koncernu ATALIAN GLOBAL SERVICES a je zároveň jednotkou na slovenskom trhu. Spoločnosť poskytuje upratovacie služby a v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.

V oblasti údržby zelene spolupracujeme s našimi zákazníkmi pri realizácii komplexnej údržby zelene a záhrad vrátane všetkého sortimentu služieb údržby zelene a vonkajších plôch.

Zabezpečujeme technickú správu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (ATALIAN SK) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.

Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.atalian.sk

adresa:
Družstevná 575/9, 919 43 Cífer, Slovensko

kontaktná osoba:
Eva Hitková

eva.hitkova@atalianworld.com

telefón:
0948466670