Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 25 ]
    Brigády  [ 2 ]

• Webdesign

Opatrovanie v Nemecku
pridané: 13.07.2021

miesto práce:
Nemecko

termín nástupu:

ponúkaný plat:

náplň práce:
Opatrujte s nami a zabezpečte si stabilný rok 2021!

Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne, a staňte sa súčasťou našej agentúry, v ktorej získate nové skúsenosti

Prácou opatrovateľky v SUNSET okrem iného získate
•Dlhodobú, legálnu a bezpečnú prácu na 1 až 3 mesačné turnusy v Nemecku
•Viac ako 200 nových pracovných príležitostí každý mesiac
•Overené rodiny s pozitívnymi referenciami od našich opatrovateliek
•Prácu na slovenskú pracovnú zmluvu alebo na nemeckú živnosť
•Možnosť zabezpečiť si stabilný a pravidelný príjem
•Možnosť výberu pracovnej pozície podľa vlastných požiadaviek
•Možnosť práce ihneď a bez sprostredkovateľských poplatkov
•Profesionálny servis a pomoc počas celej doby spolupráce
•Zorganizovanie cesty do rodiny klienta našimi špecialistami
•Príjemný a ochotný personál našej spoločnosti, na ktorý sa môžete kedykoľvek spoľahnúť
•10 pobočiek v rámci Európy. Nájdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v Českej republike (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burgas), Chorvátsku (Varaždin) a Rumunsku (Timisoara)

O našej spoločnosti
Spoločnosť SUNSET MSH sa špecializuje na poskytovanie 24 hodinovej opatrovateľskej služby v Nemecku. Našim cieľom je stať sa globálnou a renomovanou spoločnosťou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Zaregistrujte sa zdarma a nezáväzne
Za správu Vášho profilu v našej databáze nič neplatíte. Ako registrovanej opatrovateľke Vám budeme zasielať vždy tie najzaujímavejšie ponuky a sama sa vždy rozhodnete či ponuku prijmete alebo nie. Registráciou sa k ničomu nezaväzujete. Po registrácii Vás budeme kontaktovať najneskôr do 48 hodín.

Tel: +421 908 065 258
Email: info@sunset24.eu
Web: https://sunset24.eu/registracia

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
úplné stredoškolské, končiace maturitou (SŠ)

požadovaná prax:

iné požiadavky:

kontaktná osoba:
Júlia

info@sunset24.eu

telefón:
+421 948 387 028