Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 17 ]
    Brigády  [ 1 ]

• Webdesign

Vzduchotechnik vo Švajčiarsku
pridané: 14.12.2021

miesto práce:
Svajčiarsko

termín nástupu:
Január 2022

ponúkaný plat:
33-36 CHF/Brutto

náplň práce:
Čítanie a použitie technických podkladov.
Stanovenie pracovných krokov, prostriedkov a metód.
Montáž a demontáž vzduchotechnického potrubia.
Montáž, demontáž, opravy a skúšanie ventilátorov.
Montáž, demontáž, opravy a komplexné skúšanie napr. odlučovacích staníc, vzdušníkov, chladičov vzduchu, filtrov, vykurovacích súprav, vetracích a klimatizačných jednotiek.
Revízia zariadenia vzduchotechniky.
Evidovanie technických dát o priebehu a výsledkoch práce.

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
bez vzdelania

požadovaná prax:
min. 2 roky

iné požiadavky:
dobré skúsenosti s prácou montéra vzduchotechniky (A alebo B montér), nemecký jazyk na komunikačnej úrovni (stačí jeden z dvojice), náradie (výhodou) a vlastný automobil.

VÝHODY: švajčiarska pracovná zmluva, pracovné povolenie na prvé tri mesiace, neskôr pomoc pri vybavení pracovného povolenia na celý rok, ubytovanie je vždy zabezpečené a rezervované na vaše meno/ hradené samostatne (cena 600 – 800 švajčiarskych frankov na mesiac, štandardne sa platí suma za týždeň pri nástupe, neskôr znova po týždni), nadčasy, týždenné vyplácanie mzdy, využívanie výhod sociálneho systému (napr. rod. prídavky na 1 dieťa vo výšké 250-300CHF atď), správne nastavenie daňových odvodov (Quellensteuer), pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca. Neustála pomoc z našej strany v akejkoľvek situácii.

charakteristika:
Pracovná agentúra pôsobiaca vo Švajčiarsku

adresa:
Hviezdoslavova 26

kontaktná osoba:
Vladimir Livňanský

vl@personalswkservice.sk

telefón:
+421548776677