Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 30 ]
    Brigády  [ 0 ]

• Webdesign

Marketingový reprezentant Žilina
pridané: 10.07.2018

miesto práce:
okres Žilina

upresnenie miesta práce:
Žilina

termín nástupu:
dohodou

ponúkaný plat:
800 €

náplň práce:
Reklamno-marketingová spoločnosť R.M.Agency, s.r.o. Žilina prijme 3 marketingových reprezentantov.
Momentálne práca s propagáciou najlepších 20tich wellness hotelov a rekreačných zariadení v Trenčianskom kraji ako sú napríklad Kúpele Piešťany, Kúpele Trenčianske Teplice. Zároveň sprostredkúvame propagáciu najlepších wellness zariadení v Žilinskom kraji, futbalového klubu MŠK ŽILINA a z oblasti kultúry propagáciu Mestského divadla Žilina.
Platové ohodnotenie : 660€ netto+ provízna zložka, firemné vozidlá, preplácaná firemná doprava, odmeny, súťaže o finančné bonusy, školenia a konferencie, teambuildingové akcie, práca v mladom dynamickom kolektíve.

požiadavky na pracovníka:

požadovaná prax:

iné požiadavky:
Komunikatívny, empatický, priateľský a hlavne pozitívne mysliaci človek, ochotný učiť sa v oblasti marketingu a obchodu, ktorý sa rád prácou zabáva a zároveň chce pracovať na svojom vlastnom rozvoji a napredovaní vo firme, má príjemné a pozitívne vystupovanie, asertivitu a sebavedomie, je dostatočne odolný aby zvládol prácu orientovanú na výsledok, rád prijíma nové výzvy a získava odmeny za splnenie cieľov, pošli nám svoj životopis.

charakteristika:
Reklamno-marketingova spolocnost

adresa:
Horny Val 23

010 01 Zilina

kontaktná osoba:
Monika Barjakova

zilina@rmagency.eu

telefón:
0911835421