Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 34 ]
    Brigády  [ 2 ]

• Webdesign

Automechanik/-čka – Servisný Technik/-čka
pridané: 21.12.2018

miesto práce:
Nemecko

upresnenie miesta práce:
Jena + Gera

termín nástupu:
dohodou

ponúkaný plat:
od 11 Eur brutto/hod.

náplň práce:
Naš mnohoročny partner pôsobiaci v oblasiti servisovania osobných vozidiel činny od roku 1985 s viacročnymi skúsenostami s pôsobením z krajim Nemecko, Rakusko a Svajčiarsko hĺadá do svojích radov nových spolupracovníkov.

Oblast prace: Jena a Gera
Pracovná pozícia: Automechanik/-čka – Servisny Technik/-čka

Vaše úlohy:
•Kontrola technickeho stavu cestných motorových vozidiel
•Diagnostika, identifikácia a odstraňovanie porúch
•Mechanické opravy, výmena súčastí a údržba motorových vozidiel
•Práca na 2 zmeny - 5 dni v týždni (Pondelok - Sobota)

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
vyučený v odbore (SOU)

požadovaná prax:
min. 2 roky

iné požiadavky:
Vaš profil:
•Vyučený v odbore automechanik
•Znalost nemeckého jazyka na úrovni B1/B2 – kontakt s klientom
•Viacročá prax v danej oblasti je výhodou
•Technicke myslenie, zručnosť, pracovné nasadenie
•Vodické oprávnenie a vlastné auto - výhodou
•Časová flexibilita, bezúhonnosť, lojalita

iné výhody:
Čo Vam možeme ponúknuť:

•Pracovná zmluva podľa nemeckého pracovného práva na dobu neurčitú, možnosť prechodu pod kmenového zamestanca nasho klienta

•Počiatočný plat je primeraný pracovným skúsenostiam a jazykovým zručnostiam kandidata – od 11 Eur/hod - variabilná možnosť zvýšenia..

•Osobná asistencia a kvalifikované poradenstvo – Slovenský/Česko/Poľsky hovoriaci personalisty

•Vzhľadom na nové nariadenie o ochrane osobných údajov nemôžeme pre Vás rezervovať ubytovanie, ale po vzajomnej dohode s Vami, Vám radi pomozeme pri jeho haľadaní.

Orizon GmbH je nezávislá agentúra na nemeckom trhu práce. Sídlo spoločnosti sa nachadza v Augsburgu, odkiaľ sú administratívne riadené približne 80 filialok po celom Nemecku. Disponujeme dôverou viac ako 9000 pracovníkov.

adresa:
De-Smit-Straße 18

07545 Gera

Nemecko

kontaktná osoba:
Polak Patrik

p.polak@orizon.de

telefón:
+4936521476715