Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 12 ]
    Brigády  [ 1 ]

Marketingový predajca, priamy predajca, registrátor zákazníkov
pridané: 09.02.2021
pracovný pomer:
brigáda

miesto práce:
okres Prešov

termín nástupu:
čo najskôr

ponúkaný plat:
100

náplň práce:
Predaj produktov odberateľom
Stála komunikácia so zákazníkmi a poradenstvo s produktmi
Prezentovania výhod členstva
Registrácia zákazníkov
Markentingový predaj
Budovanie si tímu
Kreativita na internete
Práca na vykonáva z domu potrebný je PC, mobil, internet

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
stredné odborné s maturitou

požadovaná prax:
prax nie je podmienkou

iné požiadavky:
Dôležité je pre tejto práci mať tímového ducha, spolupracovať s klientom, pravdivo poskytovať informácie a recenzie k produktom. Byť ambiciózny a vytrvalý človek. Schopný komunikácie so zákazníkom. Byť kreatívny a hlavne pozitívne naladený. Mať schopnosti zotrvačné, plánovacie, organizačné a byť cieľavedomý.

Firma ponúka zamestnancom kariérny rast, automobilový konspekt, neustále odmeny a benefity za plnenie cieľov, motivačné balíčky, produkty zdarma za plnenie cieľov, školenia od sponzorov a neustálu podporu svojho tímu. Firma ponúka vernostnú kartu na doživotný nákup produktov za veľkoobchodné ceny. A bonus možnosť práce aj zo zahraničia.

LR je firma, ktorá je na trhu 30 rokov. Nemecká firma priameho predaja LR Health & Beauty bola založená v roku 1985. Do hlavného sídla firmy v nemeckom Ahlene je sústredená prevažná časť výroby vysoko kvalitných produktov. Česká pobočka LR vznikla v roku 1995 a v roku 1997 bola rozšírená o Slovensko.

LR sa dlhodobo snaží obstáť svojmu sloganu: „More quality for your life!“ Jej hlavný sortiment tvoria doplnky stravy, kozmetické produkty a parfumy.

V súčasnej dobe pôsobí firma LR Health & Beauty prostredníctvom svojich dcérskych pobočiek ve 28 zemiach sveta a spolu s približne 300.000 samostatnými LR partnermi sa dnes radí medzi globálne najväčšie podniky v odvetví priameho predaja.

kontaktná osoba:
Iva Stupinská